• Allbyb Grace Wayuu Black Line Sırt Çantası
  • Allbyb Grace Wayuu Black Line Sırt Çantası
  • Allbyb Grace Wayuu Black Line Sırt Çantası
  • Allbyb Grace Wayuu Black Line Sırt Çantası
Allbyb

Grace Wayuu Black Line Sırt Çantası

1,500.00 TL
525.10 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
Etamin İpliği
Ürünlerimiz el yapımı olması nedeniyle gerçek ürün renginin ekranda görülenden biraz daha farklı olabileceğini bildirmek isteriz.
Allbyb Grace sırt çantası her mevsim tatile çıkarken gerekli malzemeleri saklamak için mükemmeldir. Siyah-beyaz etamin iplerle el dokuması ve geleneksel işçiliği vurgulamaktadır. Zıt renkli püsküllerle tamamlayarak göz alıcı bir model tasarlanmıştır. Seyahatinizdeki küçük hatıralarınızı artık daha kolay taşıyabilirsiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Allbyb ürünü Daha fazla Sırt Çantası ürünü