X
  • American Crew American Crew Erkekler İçin Boyalı Saç Koruyucu Şampuan 250 ml
American Crew

American Crew Erkekler İçin Boyalı Saç Koruyucu Şampuan 250 ml

110.00 TL 87.89 TL (%20 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Boyalı zayıflamış saçları koruyan şampuan.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saçın rengini koruyarak saçı temizler ve iyileştirir. Özellikle boya işlemi yapılan saçlar için geliştirilmiştir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tüm saçı ıslatın. Bir tutam alarak saça ve baş derisine uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına American Crew tarafından gönderilecektir.
Daha fazla American Crew ürünü Daha fazla Şampuan ürünü