X
  • American Crew American Crew Fiber Erkek Saç Şekillendirici Mat Wax 85 ml
American Crew

American Crew Fiber Erkek Saç Şekillendirici Mat Wax 85 ml

120.00 TL 82.39 TL (%31 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Şekillendirici wax.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yüksek tutuş gücü, mat ve etkileyici sonuçlar. Kısa ve dalgalı saçlar için idealdir. Kolayca saçtan arınır. Günlük kullanıma uygundur.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Avuç içinde iyice yaydığınız ürünü nemli veya kuru saça uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına American Crew tarafından gönderilecektir.
Daha fazla American Crew ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü