• Anatoli Saffet Emre Tonguç - Bosphorus Kol Düğmesi, Altın Kaplama
  • Anatoli Saffet Emre Tonguç - Bosphorus Kol Düğmesi, Altın Kaplama
Anatoli

Saffet Emre Tonguç - Bosphorus Kol Düğmesi, Altın Kaplama

345.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
2'li Altın Kaplama
Anatoli için kol düğmelerini tasarlarken, Saffet Emre Tonguç İstanbul’un ruhunu yansıtmayı amaçladı. İlhamını ise Galata Kulesi ile Kız Kulesi’nin büyüleyici aşk hikayesinden aldı. İstanbul Boğazını süsleyen Kız Kulesi ile şehri gözleyen yakışıklı Galata Kulesinin aşkı Hezarfen Ahmet Çelebi’yi de etkileyen bir hikaye. Bu tılsımlı hikaye ise bugün Saffet Emre Tonguç aracılığı ile Anatoli’ye misafir oluyor.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Anatoli ürünü Daha fazla Kol Düğmesi ürünü