• BABE BABE Anti Hair Loss Kit - 75 TL İndirimli
BABE

BABE Anti Hair Loss Kit - 75 TL İndirimli

285.00 TL 209.99 TL (%26 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
BABE Anti-Hair Loss Lotion 125 ml Saç dökülmesi sorunlarında yardımcı olarak kullanılabilen günlük yoğun bakım serumu ve BABE Anti-Hair Loss Shampoo 250 ml Saç dökülmesi sorunlarında yardımcı olarak kullanılabilen şampuan ALANA 75 TL indirim.

Bu ürün Lidyana adına MARKATREND tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına BABE tarafından gönderilecektir.
Daha fazla BABE ürünü Daha fazla Şampuan ürünü