X
  • Bakır İstanbul Dublin Pirinç Sulak
  • Bakır İstanbul Dublin Pirinç Sulak
  • Bakır İstanbul Dublin Pirinç Sulak
  • Bakır İstanbul Dublin Pirinç Sulak
Bakır İstanbul

Dublin Pirinç Sulak

340.00 TL
119.02 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Çap: 7.5 cm Yükseklik: 16 cm Genişlik: 22cm Malzeme: Pirinç gövde Geleneksel yöntemler ve el işçiliğiyle üretilmiştir Görsellerdeki bitki ürüne dahil değildir Dekoratif kullanım için tasarlanmıştır Elde yıkamaya uygundur. Kuru bez ile silinir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bakır İstanbul ürünü Daha fazla Sürahi & Karaf ürünü