X
  • Balmain Saç Bakım Luxurious Golden Spa Brush Lüx Altın Kaplama Spa Tarağı Kaynaklı
Balmain Saç Bakım

Luxurious Golden Spa Brush Lüx Altın Kaplama Spa Tarağı Kaynaklı

1,364.00 TL 728.00 TL (%47 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 12 İŞ GÜNÜDÜR.
Boğa kılından üretilen bu el yapımı lüks spa fırça, saçları temizler, kafa derisini uyarır ve saç köklerine kan akışını arttırır.Düzenli fırçalama saçları kuvvetlendirir, esneklik kazandırır ve üst deriyi koruyarak sağlıklı bir parıltıya sahip, güzel ve dolaşmayan saçlara sahip olmanızı sağlar. Kaynaklı
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Balmain Saç Bakım ürünü Daha fazla Saç Fırçası & Tarak ürünü