X
  • Balmain Saç Bakım Pre Styling Cream Şekillendirme Öncesi Kremi 150ml
Balmain Saç Bakım

Pre Styling Cream Şekillendirme Öncesi Kremi 150ml

194.00 TL 89.00 TL (%54 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 12 İŞ GÜNÜDÜR.
Saçları şekillendirmeye hazırlayan, düzleştirme, maşa veya fön öncesi uygulayabileceğiniz, saçı ısıdan koruyan ve elektriklenmesini önleyen bakım kremi. Kullanımı: Nemli veya kuru saça, orta kısmından uçlarına doğru uygulayıp, elinizle yayınız, sonrasında şekillendirme işlemine geçebilirsiniz. 150mlKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Balmain Saç Bakım ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü