X
  • Balmain Saç Bakım St Texturizing Salt Spray Şekillendirici Deniz Tuzu Spreyi 200ml
  • Balmain Saç Bakım St Texturizing Salt Spray Şekillendirici Deniz Tuzu Spreyi 200ml
Balmain Saç Bakım

St Texturizing Salt Spray Şekillendirici Deniz Tuzu Spreyi 200ml

194.00 TL 89.00 TL (%54 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 12 İŞ GÜNÜDÜR.
Hacimlendirici deniz tuzu saça gövde, doku ve şekil verir. Esnek bir şekil verme ve kontrol sağlar. Neme dayanıklıdır Kullanımı: hafif bir şekilde püskürtülür; hacim vermek için nemli saçın dip kısmına veya sert bir doku için kuru saça uygulanır. 200mlKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Balmain Saç Bakım ürünü Daha fazla Saç Spreyi ürünü