X
  • Bonacure Bonacure Scalp Genesis Detox Hazırlık Kürü 100 ml
Bonacure

Bonacure Scalp Genesis Detox Hazırlık Kürü 100 ml

164.00 TL 109.89 TL (%33 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Normal ve yağlı baş derisi için idealdir. Kendi kendine ısınan detoks hazırlık kürü. Baş derisindeki kirleri arındırır.Masaj ile kan dolaşımını hızlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>&nbsp;İÇERİK</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Polietilen Glikol (PEG-8) Su ile temas ettiğinde kendiliğinden ısınma etkisini aktive eden bir nemlendiricidir. Pantenol B5 Vitamini Saçı ve baş derisini nemlendirir ve dengeler.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>KULLANIM</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kuru baş derisine bölüm bölüm uygulayın. Isınma etkisini aktive etmek için kök bölgesini nemlendirin ve masaj yapın. İyice durulayın ve uygun bir BC Scalp Genesis şampuan ile yıkayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Bonacure tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Bonacure ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü