X
  • Boss Orange Hugo Boss Now Edt 75 Ml
Boss Orange

Hugo Boss Now Edt 75 Ml

493.00 TL 309.00 TL (%37 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Frank Voelkl tarafından yaratılan HUGO NOW, Aromatik freş ailesine ait buzlu taze bir koku. Aromatik freş koku, kakulenin baharatlı etkisi ile açılır ve kompozisyona ışık ve tazelik katan limon kabuğunun enerjisiyle birleşir.Kokunun kalbindeki bu yoğun tazelik, Lavanta'nın aromatik notaları ile yumuşatılmıştır. Nanenin soğutucu etkisi ve sulu notaların birleşimi soğuk su tazeliği sağlayan buzlu bir akordur. Baz notada, sert ve yumuşak, soğuk ve sıcak, topraksı ve pürüzsüz notaları olan zarif Haitian Vetiveri, şehir erkeğini temsil eder. HUGO NOW, şimdi bilinmeyeni keşfetmeye teşvik ediyor.

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Boss Orange tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Boss Orange ürünü Daha fazla Parfüm ürünü