• Botanicals Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml
Botanicals

Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml

84.90 TL 59.43 TL (%30 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Silikon, paraben, renklendirici içermez. Kişniş tohumu yağı içeren formülü yoğun bakım yaparak saçları güçlendirir. Dökülmelere karşı korur. Canlandırıcı çiçek kokuları içerir. Durulanmayan bakım. Saçları güçlendirmek ve koparak dökülmelere karşı korumak için birkaç damla saçlara dipten uca uygulayın. //Doğanın daha iyi hali, saçının daha iyi hali Botanicals Fresh Care botanik içerikler ile zenginleştirilen - lüks saç bakımında uzmanlaşmış ve özelleşmiş bir atölyedir. Çiftçiler, bitki bilimciler ve kimyagerler ile dünyadaki özel bitkileri bulmak için birlikte çalıştık ve duyulara hitap eden, dokusu ve kokusuyla yüksek performansa sahip; silikonsuz, parabensiz ve renksiz formülleri yarattık. Tüm çalışmalarımızda kendimizi daha çok sürdürülebilirliğe, iş birliğine ve uyuma adadık. Parlak ve renkli bir çiçek olan sardunyadan kusursuz damıtma süreçlerimiz sayesinde sardunya yağını elde ettik. Bu özel sardunya içeriğini mat ve boyalı saçların parlaklığını açığa çıkarmak için tasarlanmış bir iksirde kullandık. Doğanın daha iyi hali, saçların daha parlak hali.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Botanicals ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü