X
  • Boutique Boutique Cherry Blossom & Peony  Duş Jeli 500 Ml
Boutique

Boutique Cherry Blossom & Peony Duş Jeli 500 Ml

120.00 TL 39.20 TL (%67 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Şakayık çiçeklerinin kendine has güzelliği, kiraz çiçeği yumuşak ve narin kokusu ile buluşuyor. Ilık su ile köpürtün, cilde masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. İngiltere'de üretilmiştir.

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Boutique tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Boutique ürünü Daha fazla Vücut Bakımı ürünü