X
  • Boutique Boutique Neroli & Sea Salt Sıvı El Sabun 500 Ml
Boutique

Boutique Neroli & Sea Salt Sıvı El Sabun 500 Ml

120.00 TL 39.20 TL (%67 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Neroli'nin zarif tatlılığı, deniz tuzunun yeniden canlandırıcı temiz, net aroması ile birleşiyor. Sıcak su ile ellerinize hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. İngiltere'de üretilmiştir.

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Boutique tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Boutique ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü