X
  • Burberry Parfüm Burberry Brit Sheer Edt 100 Ml
Burberry Parfüm

Burberry Brit Sheer Edt 100 Ml

579.00 TL 434.25 TL (%25 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Burberry Brit Sheer canlı ve romantik bir parfüm. Liçi ve mandalinadan gibi üst notaları kokuyu belirlerken, üzüm ananas yaprakları gibi diğer notaları kokuyu canlandırıyor. Şakayık, şeftali çiçeği karışımından oluşan kalp notalar ise vücudu ortaya çıkarıyor. , Burberry Brit Sheer canlı ve romantik bir parfüm. Liçi ve mandalinadan gibi üst notaları kokuyu belirlerken, üzüm ananas yaprakları gibi diğer notaları kokuyu canlandırıyor. Şakayık, şeftali çiçeği karışımından oluşan kalp notalar ise vücudu ortaya çıkarıyor. Üst Notalar: Litçi, ananas yaprakları, mandalina, üzüm Orta Notalar: Pembe şakayık, şeftali çiçeği Alt Notalar: Beyaz misk, kremsi ahşap

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Burberry Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Burberry Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü