X
  • Burberry Parfüm Burberry Mr Burberry Edt 50Ml Erkek Parfüm
Burberry Parfüm

Burberry Mr Burberry Edt 50Ml Erkek Parfüm

542.00 TL 376.74 TL (%30 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Klasik ama çağdaş, sofistike ve şehvetli!Mr burberry ingiliz parfümerisinin klasik kokularını beklenmedik içeriklerle birleştirerek londra'nın özünü ve anlarını yakalarŞehvetli, bitkisel ve odunsu!Üst notalarda, geyfurt, tarhun otu ve kakuleOrta notalarda, huş ağacı yaprağı, muskat yağı ve sedir ağacıAlt notalarda ise vetiver, guaiac ağacı sandal ağacı bulunmaktadır

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Burberry Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Burberry Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü