X
  • Burberry Parfüm Burberry Touch For Men Edt 50 Ml
Kargo Bedava
Burberry Parfüm

Burberry Touch For Men Edt 50 Ml

İlk yorumu sen yap.
449.00 TL 313.95 TL (%30 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Tanımlanması zor olan notların başlangıç tazeliğini gösterir. Üst Notalar: Menekşe yaprağı,mandalina yaprağı, Orta Notalar: Hindistan cevizi, beyaz biber, sedir ağacı, Alt Notalar: Misk, tonka fasülyesi

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Burberry Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Burberry Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü