X
  • By-Lamp Şampanya Rengi Gül Ortanca Çiçek Duvar Lambası Kahve Aplik
  • By-Lamp Şampanya Rengi Gül Ortanca Çiçek Duvar Lambası Kahve Aplik
By-Lamp

Şampanya Rengi Gül Ortanca Çiçek Duvar Lambası Kahve Aplik

79.90 TL
27.97 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Özellikleri; Kahve Renk Aplik 2M Gümüş Tel Led Kavanoz Yapay Şampanya Rengi Gül ve Yeşil Bitki Ortanca Çiçeği 2 Adet Kalem Pil ile Çalışır. Piller Ürüne Dahil Değildir. Tek Satılmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla By-Lamp ürünü Daha fazla Duvar Aydınlatması ürünü