• Catto & Catto Ella Kırmızı Deri Çanta
  • Catto & Catto Ella Kırmızı Deri Çanta
  • Catto & Catto Ella Kırmızı Deri Çanta
  • Catto & Catto Ella Kırmızı Deri Çanta
Catto & Catto

Ella Kırmızı Deri Çanta

2,115.00 TL 1,590.00 TL (%25 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
%100 dana derisi. En iyi el işçiliği, kusursuz dikiş. Kararmaz altın kaplama aksesuarlar. Özel koruma kılıfı ile.İsme göre kişiselleştirilebilir. Ella çantayı kişiselleştirebilirsiniz. İsim ya da baş harfler 5 gün içerisinde kargoya verilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Catto & Catto ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü