X
  • Catwalk Cosmetic Catwalk Cosmetic Selülit Karşıtı %100 Doğal Masaj At Kılı Fırçası
Catwalk Cosmetic

Catwalk Cosmetic Selülit Karşıtı %100 Doğal Masaj At Kılı Fırçası

199.00 TL 99.99 TL (%50 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Catwalk Cosmetic Selülit Karşıtı Doğal At Kılı Fırçası kusursuz bacaklar icin sihirli dokunus   Kullanım• Bacağınızın arkasını, baldırdan başlayarak aşağıdan yukarıya doğru, orta şiddette baskıyla, kalça üzerine kadar fırçalayın.• Aynı hareketi öm bacak için bele kadar, iç bacak için de kasıklara kadar tekrarlayın.• Yerçekimine karşı aşağıdan yukarıya doğru fırçalamanız önem taşıyor.• Doğal at kılı fırçasını sabah ve akşam günde 2 kez, kuru olarak kullanın.   FSC® Uluslararası ormancılık sertifikalı Made in Germany - Alman yapımı

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Catwalk Cosmetic ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü