X
  • Christian Dior Backstage Pros Fix It Kapatıcı-003
Christian Dior

Backstage Pros Fix It Kapatıcı-003

250.00 TL 127.00 TL (%49 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.

DIOR'un sahne arkası makyaj sanatından ilham alan Backstage Pro serisinin yeni ürünü olan FIX IT primer ve kapatıcı, yüz, göz ve dudak çevresi olmak üzere üç bölgede etkilidir. Göz çevresindeki siyahlıkları ve çizgileri kapatır, yüzde siyah noktaları ve kusurları kapatır, cilt rengini eşitler ve yara izlerini kapatır. Dudağa uygulandığında ise sonrasında uygulanan rujun kalıcılığını artırır, dudak çizgilerini doldurur ve kusurları kapatır.

FIX IT 2in1 iki farklı katmandan oluşur. Merkezinde yer alan pigmentler flulaştırma etkisi yaratarak cilt yüzeyini düzeltir. Çevre katmandaki kapatıcı cilt kusurlarını kapatır ve cilt rengini eşitler.

Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Christian Dior ürünü Daha fazla Kapatıcı ürünü