X
  • Cocodema Cocodema Copper Çerçeve - Gingko Biloba
  • Cocodema Cocodema Copper Çerçeve - Gingko Biloba
Kargo Bedava
Cocodema

Cocodema Copper Çerçeve - Gingko Biloba

İlk yorumu sen yap.
165.00 TL 148.50 TL (%10 indirim )
51.98 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Yükseklik: 18 cm En: 17 cm Kimyasal şoklanma ve boyama yönteminden geçirilen Gingko Biloba yapraklarıyla çalışılan çerçevenin, alt kısmı çıkarılabilir el yapımı ahşaptır. Şoklanan yaprakların rengi daima ilk günki gibi kalır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Cocodema ürünü Daha fazla Çerçeve ürünü