X
  • Coho Objet Coho Artisan Bakır Türk Kahve Cezvesi Döküm Sarma Kulp
  • Coho Objet Coho Artisan Bakır Türk Kahve Cezvesi Döküm Sarma Kulp
  • Coho Objet Coho Artisan Bakır Türk Kahve Cezvesi Döküm Sarma Kulp
Coho Objet

Coho Artisan Bakır Türk Kahve Cezvesi Döküm Sarma Kulp

230.00 TL 139.90 TL (%39 indirim )
48.97 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Bakır cezve Türk kahvesinin pişirlemesinde en lezzetli sonuçları veren tek üründür. Doğal olan ve eşit hızlı ısı dağılımı sağlayan bakır madeni, kahvenizin sadece alttan değil tüm yüzeylerden yavaşca pişmesini sağlar ve bakırın ışıltısı ile sofranızda ve sunumlarınızda dekoratif bir fark yaratır. %100 bakır COHO ürünleri zanaatkarlar tarafından elde üretilir. Coho, modern tasarımları ve tarzı ile evlerinize özgün tasarım ürünlerin zarafetini taşıyor.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Coho Objet ürünü Daha fazla Tava ürünü