X
  • Coho Objet Coho Elegant Bakır Redesign Kettle M
  • Coho Objet Coho Elegant Bakır Redesign Kettle M
Coho Objet

Coho Elegant Bakır Redesign Kettle M

650.00 TL
227.54 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Bakır madeninin parlaklığı ve ışıltısı ile mutfağınızda ve sofranızda göz alıcı bir dekor ve sunum yaratın. COHO Elegant serisi kettle ve çaydanlıklar, tamamı doğal bakır madeninden ve elde zanaatkarlar tarafından doğal yöntemlerle üretilmiştir. Biz doğaya, doğallığa ve onun sihrine inanıyoruz. Sadeliğe, basitliğe ve yalın olmaya inanıyoruz... COHO kullanın, suyunuzu zenginleştirin, sağlıklı kalın... Kettle ve çaydanlıkların içi elektrolize kalayla kaplıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Coho Objet ürünü Daha fazla Sürahi & Karaf ürünü