X
  • Daedalus FORM KOLTUK
  • Daedalus FORM KOLTUK
Daedalus

FORM KOLTUK

4,320.00 TL
1,512.29 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 15 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatları: G:70Cm\n D:81Cm\n H:82CmMalzeme: Ahşap İskelet\n Sünger + Elyaf\n Üzeri Kumaş Ürün Hikayesi: Form, Koltuğun Oturumu İle İlgili Gerekli Açıların Belli Bir Kompozisyon Oluşturacak Şekilde Kurgulanması İle Şekillenmiştir. Ortaya Çıkan Geometri, Tasarımın Benzerlerinden Ayrışmasını Sağlarken, Boyutları, Ufak Mekanlarda Da Rahatlıkla Kullanılmasına İmkan Vermektedir.Not: Ürünler Sipariş Üzerine Üretildiğinden Sipariş Verildikten Sonra İptal Edilmemektedir.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus Furniture tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Daedalus ürünü Daha fazla Oturma Elemanları ürünü