X
  • Daedalus HULL TABURE
  • Daedalus HULL TABURE
Daedalus

HULL TABURE

1,944.00 TL
680.53 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 15 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatları: G:48Cm\n D:36Cm\n H:79CmMalzeme: Ahşap İskelet\n Kumaş DöşemeÜrün Hikayesi: Sandalye Tasarımında Olduğu Gibi Tabure Tasarımında Da, Taşıyıcı Sistem Öğelerinin Kolay Ayrıştırılabilecek Yapıda Açık Bırakılması Tercih Edilmiştir. Tabure\'Nin Görünüşünde Kendisi İle Bir Devamlılık Oluşturması Amacıyla, Sandalyenin Formu Gözetilmiştir.Not: Ürünler Sipariş Üzerine Üretildiğinden Sipariş Verildikten Sonra İptal Edilmemektedir.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus Furniture tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Daedalus ürünü Daha fazla Oturma Elemanları ürünü