X
  • Daedalus SET KİTAPLIK
  • Daedalus SET KİTAPLIK
  • Daedalus SET KİTAPLIK
  • Daedalus SET KİTAPLIK
Daedalus

SET KİTAPLIK

6,020.00 TL
2,107.40 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 15 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatları: G:210Cm\n D:36Cm\n H:116CmMalzeme: Ahşap Gövde\n Metal Ayak DetayıÜrün Hikayesi: Set, Raf Sistemi Olarak Dinamik Ve Esnek Bir Kullanım Ve Form Önerisinde Bulunmakta. Dikeyde Ard Arda Dizilmiş 2 Çerçeveden Oluşan Tasarım Modüllerin Yanyana Eklemlenmesiyle De Bir Bütün Oluşturmasına İmkan Vermekte.Not: Ürünler Sipariş Üzerine Üretildiğinden Sipariş Verildikten Sonra İptal Edilmemektedir.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus Furniture tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Daedalus tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Daedalus ürünü Daha fazla Mobilya Aksesuarı ürünü