X
  • Dax Dax Wawe And Groom Teneke Wax 35 gr
Dax

Dax Wawe And Groom Teneke Wax 35 gr

45.90 TL 42.57 TL (%7 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
<FONT face=Calibri> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT size=2>Dalgalı saçlardaki bukleleri netleştirir<BR></FONT><FONT size=2>Tamamen doğal yağlar içerir<BR></FONT><FONT size=2>Kuvvetli kremsi yapıya sahiptir<BR></FONT><FONT size=2>İçerdiği doğal yağlar sayesinde, saç uçlarındaki kırıkları tedavi etmeye yardımcı olur<BR></FONT><FONT size=2>Saçı güneşten korur, renk değişimini, yıpranmasını engeller<BR></FONT><FONT size=2>Yoğun tutucu, Saçınız mutlaka temiz olmalıdır, Şekillendiriciden (Gerekirse fön makinası ile hafifçe yumuşatın) bir miktar (ıslak saça fındık büyüklüğünde) avucunuza alın ve saçınıza, eşit bir şekilde sürün. Saçınıza istediğiniz şekli verin<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"></FONT>&nbsp;</P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Dax tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Dax ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü