X
  • Design Madrigal Mar Yastık
  • Design Madrigal Mar Yastık
  • Design Madrigal Mar Yastık
  • Design Madrigal Mar Yastık
  • Design Madrigal Mar Yastık
Kargo Bedava
Design Madrigal

Mar Yastık

İlk yorumu sen yap.
320.00 TL 256.00 TL (%20 indirim )
89.62 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Design Madrigal markası kompozisyon yaratmak ‘create compositions’ mottosu ile hissedilen hikayeleri tasarımcı tarafından soyutlayarak çizgilere dönüştürür. Çizgilerle oluşan resim özel olarak tasarlanan kompozsyon ile bir araya gelip objeyi oluşturur. Her desen renk, ölçek, oran orantı, anlam bütünlüğü, kombin uyumu ve renk seçimiyle özel bir kompozisyonla birleştirilmektedir.

Malzeme: Saten
Ölçü: 50X50 cm

Bu ürün Lidyana adına Design Madrigal tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Design Madrigal tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Design Madrigal ürünü Daha fazla Yastık & Yastik Kılıfı ürünü