• Diamond Hair Diamond Hair Saç Serumu
  • Diamond Hair Diamond Hair Saç Serumu
  • Diamond Hair Diamond Hair Saç Serumu
Diamond Hair

Diamond Hair Saç Serumu

99.00 TL 89.10 TL (%10 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
DiamondHair yaptığı çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandıracak deneylerde bulundu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Bu yüzden bulduğu bu muhteşem 3’lü karışım sayesinde saç 5 katına kadar daha hızlı uzayabiliyor.Saç oluşumu ve uzaması için 3 işlem gerekmektedir.Bu 3 görevi kusursuzca yerine getiren DiamondHair saç dökülmenizi durdurur, besler ve uzatır. Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlanmıştır.

 Nasıl Kullanılır:

Mavi tüpler şampuan, sarı tüpler saç yağıdır.1- Saçlarınıza bir tüp %100 Natural Saç Yağı ile saç diplerinize 1 - 2 dakikalık masaj uygulaması gerçekleştirin.2- Masaj uygulamasından sonra minimum 30 dakika maksimum 12 saat bekletin.3- Bekleme süresi dolduktan sonra bir tüp Ozonlu Şampuan ile saçlarınızı yıkayın.4- En iyi sonucu almak için Diamond Hair Saç Bakım Setini iki günde bir düzenli olarak uygulayın.

 Diamond Hair Yağı İçeriği:

Badem, zeytinyağı, ısırgan otu, susam yağı, avokado, defne yaprağı, ceviz yağı, hint yağı, menekşe yağı, biberiye yağı.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Diamond Hair ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü