X
  • Divage Divage Tube Your Lashes Maskara 01 Siyah
Divage

Divage Tube Your Lashes Maskara 01 Siyah

105.00 TL 63.00 TL (%40 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI; Yoğun, Uzatılmış, Muhteşem Hacimli Ve İnanılmaz Derecede Kıvrık Kirpikler İçin Yenilikçi Şekilde Formüle Edilmiş Bir Maskara.ÜRÜN İÇERİĞİ; Bir Tek Maskarada Kirpiklerin Geleceği. Bir Formülde Dört Etki. Kapsüllenmiş Uzayan Mikro Fiberleri, Bunları Mükemmel Bir Şekilde Ayırarak Kirpikleri Uzatır Ve Uzatır. Özel Stimulash Teknolojisi Büyümeyi Uyarır Ve Kirpik Yapısını Ve Yaşam Döngüsünü Geliştirir. Her Uygulamadan Sonra Daha Güçlü, Kirpikler İçin. Yenilikçi Karbon Siyahı Pigmentleri Yoğun Ve Derin Bir Renk Sağlarken, Pirinç Balmumu Optimum Topaksız Uygulama İçin Plastisiteye Ve Yoğunluğa Esneklik Kazandırır. Doğal Olarak Elde Edilen Jelikleştirici Maddeler, Kirpiklere Vücut Ve Elastikiyet Kazandırır. Kolayca Ve Nazikçe Makyaj Temizleyici İle Çıkarılır. Hiçbir İz Bırakmaz. Parabenler Olmadan Formüle Edilmiştir. Oftalmolojik Olarak Test Edilmiş, En Hassas Gözlerin Bile İçin Uygundur.KULLANIM ŞEKLİ;Twiggy Benzeri Bir Süper Hacim Etkisi Elde Etmek İçin, İkinci Bir Maskara işlemi Uygulayın Ve Daha Belirgin Bir Kıvrılma İçin, Zikzak Fırça Hareketi İle Kirpiklerin Tabanını Dikkatlice Renklendirin. Uzatma Etkisi Elde Etmek İçin, Fırçayı Tüm Kirpik Uzunluğu İle Uzatma Hareketi Kullanın. Sade Bir Şekilde Ilık Su Ve Hafif Bir Basınçla Çıkarılabilir.

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Divage tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Divage ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü