X
  • Divage Nail Polish
Divage

Nail Polish "Granıte" № 07

48.00 TL 24.00 TL (%50 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
çarpıcı ve orijinal granit etkisi ÜRÜN İÇERİĞİ Çarpıcı ve orijinal granit etkisi, fark edilmeden gitmeyecek tırnaklar için karşı konulmaz ve orijinal yapar. Özel yenilikçi formülü, bu olağanüstü etkiyi yaratan granit granüllerine benzer parçacıklar içerir. Farklı bir şey denemek isteyenler için mükemmel. GRANITE, uygulamadan 7 güne kadar mükemmel bir manikür garanti eden uzun ömürlü bir oje. KULLANIM ŞEKLİ Vernik uygulamasını kolaylaştırmak için DIAMOND XL tabanını uygulayın. Kurumaya bırakın. Seçilen rengi uygulayın ve kurumaya bırakın. Renk dayanıklılığını uzatmak ve parlaklığı arttırmak için GLOSS UP üst katını uygulayın. Sağlıklı tırnaklara renkli vernik uygulanmasını tavsiye ederiz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Divage ürünü Daha fazla Oje ürünü