X
  • Divage Nail Polish “Salt & Pepper” N.10
Divage

Nail Polish “Salt & Pepper” N.10

48.00 TL 24.00 TL (%50 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
tırnaklarda eğlenceli bir tuz ve biber etkisi yaratın ÜRÜN İÇERİĞİ SALT & PEPPER, ismini tırnaklarında eğlenceli bir tuz ve biber etkisi yaratan benzersiz formülasyonunda bulunan küçük siyah ve beyaz tanelere borçlu olan bir oje. Sadece muhteşem ve eşsiz değil, belirgin şekilde sıcak ve baharatlı bir manikür yaratabilen bu tırnak cilasıyla hayrete düşmeye hazırlanın! KULLANIM ŞEKLİ Vernik süresini ve parlaklığını nasıl arttırırsınız? Tekdüzelik ve dayanıklılık için, vernik için bir taban kullanmanız gerekirken parlaklık etkisini vurgulamak ve hızlı kuruma için bir üst kat kullanmanız gerekir. Ürünü bir vernik üssü ile birlikte kullanmanızı öneririz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Divage ürünü Daha fazla Oje ürünü