X

EN SEVİLEN ÜRÜNLER

Lidyana.com´a Hoş Geldiniz

Aradığı ister ayakkabı ister parfüm ister güneş gözlüğü ya da çanta olsun, bir centilmeni stil yolculuğunda memnun etmek zordur. Neyse ki ünlü marka ve tasarım ürünleri, en yeni sezon parçaları ve en uygun fiyatlı kampanya ve indirim ürünlerini bir arada sunan Lidyana, onu bu yolculukta yalnız bırakmıyor. Sezon trendleri en güncel haliyle Lidyana.com’da erkek giyim ürünlerinde vücut buluyor.

Hem en beğendiğiniz saat modeline bakmak, hem teknoloji ile alakalı ürünlere göz gezdirmek hem de tarzınıza uyum sağlayan giyim ürünleri satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Lacoste, Nautica ve Barbour gibi kurulduğu günden bu yana erkek giyimine yön veren markaların yanı sıra, Silk & Cashmere, Bassigue ve Common People gibi kendini kanıtlamış bir çok markanın en yeni koleksiyonlarını her yeni sezonda Lidyana’da bulabilirsiniz. Gömlek, pantolon, tişört, kazak gibi temel giyim ihtiyaçlarınıza en şık biçimde karşılık verebilecek genç ve yenilikçi markalar 

Pazar koşusuna çıkarken Lidyana.com´dan aldığınız Ray- Ban güneş gözlüğünüzü de yanınıza almayı unutmayın.

Bu kadar giyim konuşmuşken tamamlayıcı parçalardan bahsetmemek olmaz. Takı kadınlar için ne kadar olmazsa olmaz ise bazı erkekler için de aynı derecede önemli bir tamamlayıcıdır. Özellikle Diesel Saat gibi başlı başına stil sahibi yardımcı parçalar, şık centilmenlerin en sık tercih ettiği takılardır. Lidyana, erkek takıları konusunda da oldukça fazla ürün çeşidi sunuyor. Erkek bileklik modellerinden kolyelere hem kendinize hem de sevdiklerinize değerli hediyeler sunabileceğiniz erkek takı modelleri sizi bekliyor. Bakımlı erkeklerin saç bakımında bir numaralı tercihi Kerastase, dünyaca ünlü markaların orijinal parfümleri de Lidyana.com’da rastlayabileceğiniz şeyler.

Teknolojiye düşkün beyefendileri de unutmadık. Cep telefonu kılıfı, Iphone, Ipad kılıfları teknoloji kategorimizde sizleri bekleyen ürünlerden yalnızca birkaçı. Lidyana ailesi olarak stil yolculuğunuza bizi de misafir ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.