X

Duvar Dekorasyonu

161 adet ürün bulundu

 

Duvar Dekorasyonu Modelleri

Evin büyük bir bölümünü kaplayanlar duvarlar, duvar boyasıyla bir nebze farklılık kazansa da asıl şık dokunuşu duvar dekorasyonu modelleri ile kazanıyor. Duvarın elegan bir tarza bürünmesini sağlayan ürünler, göz zevkine hitap ediyor. İndirimli duvar dekorasyonu fiyatları, en şık parçalara en uygun fiyatlarla sahip olmana imkan veriyor.

Dekorasyon denildiğinde, evin birçok bölümü ve yapısı olduğunu fark edebilirsin. Salon, mutfak, banyo ya da diğer odaların bütünlüğü sağlandığında hem göz yormayan hem huzur veren ev ve yaşam ziyafetine sahip olman mümkün.

Ev dekorasyonu ve duvar dekorasyonu başlığında toplanan envai çeşit dekoratif ürün; romantik, spor veya klasik yapısıyla seninle buluşuyor. Evinin ve stilinin ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceğin dekorasyon ürünleri ile tarzını dışa aktarabilirsin. Aynı zamanda ergonomik yapıları ve işlevsilliğiyle dikkat çeken bu parçalarla, ufak dokunuşların ne denli büyük bir öneme sahip olduğunu görebilirsin.

Duvar dekorasyonu denildiğinde ilk akla gelen parçalar arasında; çerçeve ve duvar saati modelleri yer alıyor. Çerçeveler farklı boyutlara sahip tasarımlarıyla, duvarı boydan boya kaplayabilir ya da küçük bir alanda kendine yer edinebilir. En özel anların görsel tanımlarını saklayabileceğin çerçeve seçiminde, hem saklayacağın fotoğrafa hem de tarzına özgü detaylara yer verebilirsin. Duvara asılan modellerin yanı sıra sehpa ve dolapların üzerine koyabileceğin yer çerçevelerine de göz atabilirsin.

Duvar Dekorasyonu Fiyatları

Zamanı kontrol etmeni sağlayan saatler; kol saati, masa üstü saat, cep saati ve duvar saati formlarıyla her ana hükmetmene imkan veriyor. Klasik ve modern dokunuşların bir araya geldiği tasarımlar; yuvarlak, kare, dikdörtgen ve orijinal şekillere bürünüyor. Çalar saat görseline sahip modeller özel bir parça arayanlar için cezbedici oluyor. Çiçek ve yaprak detayların kapladığı saat görselleri ise doğanın içinden kopmuş bir şov sunuyor. Kırmızı, mavi ve sarı renklerin yer aldığı saatler canlı tonlardan hoşlananlara hitap ederken; gri, siyah, füme ve kahverengi tonlar klasikten vazgeçmeyenler için biçilmiş kaftan oluyor. Spor stilin hakim olduğu parçalar, salon ve mutfakları süslerken; klasik duvar saati modelleri yatak odası ve elegant oturma grubu sevenlerin salonunda yer ediniyor.

İşlevselliği ve tasarımıyla dikkat çeken diğer bir ev ve yaşam ürünü ise ayna oluyor. Ayna modelleri, karşısında duran nesnenin simetrisini gösteren aksesuar ve gereksinim abidesidir. Koleksiyonlar çerçeve tasarımlarıyla alıcısını kendine modelleri bulunuyor. Bazı modellerin ayna kısmında, algıları uyandıran ufak mesajlar yer alıyor. Klasik ayna yüzeyler her zamanki parlaklığı ve tabiri caizse ayna gibi görüntüsüyle evinin en şık parçası olmaya aday oluyor. Dekoratif aynaların yanı sıra bakır kaplamalı ve ahşap çerçeveli aynalar tarzını tamamlıyor.

Duvar Dekorasyonu Kampanyaları

Duvarlarını süslerken küçük eşyaların için saklama alanı sunan duvar askısı modelleri de kullanışlı yapıya sahip. Yapışkanlı, çivili ve duvara monteli olarak kullanılabilen duvar askıları; mutfak grubunda yer alan fincan, havlu ve kesme tahtası gibi ürünleri asabileceğin ufak aparatlar olarak değerlendiriliyor. Spor ve klasik tasarımların yer verildiği askılar ise anahtarlık asmak için kullanılabiliyor.

Metal ve ahşap materyal kullanılarak üretilen duvar panoları ise nesne figürleri ve çizgi karakterlerle süsleniyor. Salonunda, yatak odanda ya da holde tarzını yansıtabileceğin bu ürünler farklı boy ve en ölçüleriyle alternatiflerini artırıyor.

Duvar posterleri ise çiçek, hayvan ve asimetrik görsellerin yer aldığı görsel figürleriyle içindeki coşkuya hitap ediyor. El çizimi ve baskı olarak tercih edebileceğin parçalar, renk seçenekleri ve özel tasarımlarıyla her zevke uyum sağlıyor. İndirimli duvar dekorasyonu fiyatları, tarzını en çok yansıtan ürünleri seninle buluşturuyor. Sen de evini renklendirecek ve seni tamamlayacak olan detaylara cazip tutarlarda sahip olmaya ne dersin?

Yukarı Çık