X

Duvar Saati

7 adet ürün bulundu

 

Duvar Saati Modelleri

Zamanı iyi değerlendirmek için en büyük yardımcılarımız olan duvar saati modelleri, özgün tasarımlarıyla ev dekorasyonu ürünleri arasına gidiyor. Akrep ve ve yelkovanın dakik yolculukları, tarzını yansıtmana fırsat veriyor. İndirimli duvar saati fiyatları ise en şık parçalara en uygun fiyatlarla sahip olmanı sağlıyor.

Saat kullanımı, derin bir maziye sahiptir. Güneş saatiyle başlayıp günümüze değin uzanan bu mazide, farklı saat tasarımları yer alıyor. Saatler ihtiyaçlara özel olarak, işlevsel nitelikler ile dizayn ediliyor. Her an yanında taşımak isteyenler için kol saati modelleri üretiliyor. Cep saatleri beyefendiliğin simgesi olarak görülüyor. Çalar saat çeşitleri, uyanma vaktini kontrol altında tutmaya olanak veriyor. Duvar saatleri ise farklı boyut seçenekleriyle duvardaki yerini alıyor. Pratik bir kullanım sunan bu saatler, ev işleriyle uğraşırken veya ofis çalışmalarında, zamanı takip etmeni sağlıyor.

Saatler, evin diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu bir kombin sunuyor. Örneğin; mobilya seçimine uygun olarak kullanabileceğin saatlerde ahşap detaylara dikkat edebilirsin. Spor tarzı benimsiyorsan yuvarlak ve rengarenk tasarımlara göz atabilirsin. Dekoratif yastık modelleri ile aynı stilde saatler seçerek, ev dekorasyonu devamlılığı yaratabilirsin. Mutfakta kullanacağın saatler için, meyve ve sebze figürleri içeren tasarımları tercih edebilirsin. Banyo dekorunda ise ülke isimleri, hayvan figürleri ya da harekete geçirici mesajlar veren saatlere yönelebilirsin. İndirimli duvar saati fiyatları, evinin her köşesinde kullanabilceğin dekoratif ürünlere hızla ulaşmanı sağlıyor. En çarpıcı tasarımlar Lidyana’da seni bekliyor.

İndirimli Duvar Saati Fiyatları

Ev ve yaşam grubu üyeleri, dekorasyon konusundaki zevklerini yansıtırken ihtiyaçlarını da karşılıyor. Birçok markanın ürününe ev sahipliği yapan kreasyon, geleneksel ve yenilikçi yaşam tarzını yansıtıyor. Dekorasyon kategorisinde yer alan ev dekorasyonu ve duvar dekorasyonu ürünleri stilinin peşinden koşanlara hitap ediyor. İndirimli duvar saati fiyatları, en şık saatlere ilk senin ulaşmana imkan veriyor. Aynı zamanda bütçene uygun bir alışverişle birden fazla parça da satın alabilirsin. Duvar dekorasyonu ürünleri arasında saatlerin yanında diğer ürünlere de göz atabilirsin. Duvar askısı modelleriyle her an elinin altında olmasını istediğin eşyaları gözle görülür yerlerde tutabilirsin. Mutfak ürünleri; fincan, kesme tahtası, havlu gibi parçalar için, şık bir taşıma askısı satın alabilirsin. Duvar panosu ve duvar posteri çeşitleriyle, sevdiğin figürlere her bir odanda yer verebilirsin. Tüm bu aksesuarları taçlandırmak ve zamanını planlamak için de duvara takılan saatlerden faydalanabilirsin. İndirimli duvar saati fiyatları, hayatın her anında ihtiyaç duyacağın ürünleri kolaylıkla satın almanı sağlıyor. Sen de kendi evini kendi zevkine göre dizayn etmek istiyorsan şimdi koleksiyonları inceleyebilirsin.

Duvar Saati Kampanyaları

Lidyana ev ve yaşam koleksiyonu yediden yetmişe her kesime hitap ediyor. Ev tekstili, mutfak, banyo veya mobilya tasarımları her bir ihtiyacına cevap oluyor. Çeyiz eksiklerini tamamlayabileceğin, hediye olarak satın alabileceğin ya da günlük gereksinimlerini ve tarzını biçimlendirmek isteyeceğin parçalar oldukça gösterişli içerikler barındırıyor. Özel bir dokunuş yaratmana fırsat veren ürünler kampanyalarla karşına çıkıyor. Ev kokusu çeşitleri rahatlatıcı etkisiyle hoş bir koku vadediyor. Vazo ve saksılar, sehpalarını süslüyor. Duvar rafları da şık bir saklama alanı ve dekorasyon oluşturuyor. Çerçeve ya da şamdanlarını sergilemek için bu rafları kullanabilirsin. Ayna modellerinin yer aldığı dekorasyon koleksiyonu, derinlik algısı etkilerini evine taşıyor.

Her biri tüm eve ve ofis hayatına renk katacak parçalar şıklık yarışında seninle. Duvar saati modelleri; köşeli, yuvarlak, dikdörtgen ve sıra dışı formlarla dekorasyonuna katılıyor. Bitki, çiçek, hayvan ve doğa resimlerinin yer aldığı saatler, otantik bir yaşam stili arzulayanlara hitap ediyor. Taş detayı yer alan ve klasik bir tarza sahip duvar saatleri ise elegant mobilya tercih edenler için biçilmiş kaftan. Yuvarlak formlar, yatak odası veya banyoda kullanılıyor. Odayı yumuşatan elips tasarımı, dinginlik vadediyor. İndirimli duvar saati fiyatları, istediğin parçaları en uygun tutarla karşına çıkarıyor.

Yukarı Çık