X

Defter & Notluk

225 adet ürün bulundu

 

Defter Modelleri ve Fiyatları

İnsanların günlük yaşamlarında veya herhangi bir iş alanda en fazla ihtiyaç duyduğu araçlardan biri de defterlerdir. Defter modelleri farklı renk ve boyut seçenekleri ile not almak ya da kayıt tutmak adına en iyi yardımcılardan biridir. Çizgili ve kareli defter modelleri düz yazılar yazmak ve şekiller çizmek için idealdir. Not almak için de şema ve resim çizebileceğin çizgisiz defter modelleri kullanabilirsin. Lidyana kategorilerinde yer alan defter modelleri birçok boyut, kalınlık, incelik oranı ve günlük defteri, stil günlük defteri, özel seri not defteri seçenekleri ile seninle buluşuyor.

Sitede bulunan filtreleme programıyla en çok ihtiyacın olan alana özgü defter modellerini hızlı ve kolay ödeme imkanının yanı sıra uygun defter fiyatları ile bulabilirsin. Birçok defter markasının bir arada bulunduğu Lidyana, senin için en uygun fiyatlı defter modelleri ve en kaliteli defter çeşitleri ile hizmet veriyor.

Defter Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Piyasada farklı tasarımları defter çeşitleri bulunmaktadır. Defter alırken dikkat etmen gereken en önemli noktalar arasında amacına uygun ve rahat kullanım sunan defter çeşitleri seçmen yer alıyor. Çocukluktan itibaren kullanılan okul defterleri, iş hayatında kullanılan ve daha çok not almak için bulundurulan not defterleri, adres ve telefonları kaybetmemek için her zaman el altında bulundurulan adres defterleri, ticari kayıtlar için kullanılan ve kolay kayıt tutmayı sağlayan kayıt defterleri ve daha birçok seçenek senin için en uygun fiyatlarla sitedeki defter çeşitleri arasından yer alıyor. Şekil ve boyut farklılığı ile birbirinden ayrılan defter çeşitleri arasından fiyat filtresini belirleyerek kullanım amacına en uygun tasarımı seçebilirsin.

Defter modelleri birçok alanda kullanıldığı için farklı farklı özelliklere sahiptir. Defter çeşitleri sayfalarında kullanılan kağıt kalitesi, sayfa düzeni ve katlanma özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Kaliteli ve şık bir görünüme sahip olmaları için dış kapak ve daha birçok etmen önemli faktörler arasında yer alıyor. Özellikle spiralli defter çeşitleri ve ciltli defter çeşitleri, kullanılan işe göre farklı avantajlar sağlıyor. Eğer deftere arada bir not alıyor ve çok nadir kullanman gerekiyorsa ince karton kapaklı defter tercih edebilirsin. Defteri sert bir zeminde sürekli kullanman ve korumaya özen göstermen gerekiyorsa kalın kapaklı ciltli defter çeşitleri senin için daha uygun tercihler arasında yer alabilir. Spiralli defter modelleri ise deftere not almayı seven ve sürekli kullananlar için kolay çevrilmesi sayesinde daha doğru bir tercih oluyor.

Ciltli Defter ve Fiyatları

Deri, bez veya kalın karton kapaklara sahip olan ciltli defter modelleri diğer defterlere göre daha sağlam ve yüksek korunaklı olması sayesinde not aldığın yazıları uzun süre saklamak adına tercih edebilirsin. Farklı türlerde ciltlenerek sunulan defter tasarımları, defterlerin kalınlıklarına göre oluşturulan formlarla ve birbirinden ayrı, özel dikişlerle tutturularak sağlam bir şekilde birleştiriliyor. Daha sonra sırt kısımları sert bir madde ile tamamlanarak uzun yıllar boyu kullanıma sunuluyor. Lidyana yer alan defter kampanyaları ile en uygun ciltli defter fiyatları seni bekliyor.

Günlük Defteri ve Fiyatları

En çok kullanılan ve en özel defterler arasında yer alan günlük defteri, geçmişten bugüne kadar yaşadığın her anı sana tekrar ve tekrar anlatabilir. Özel anları ve sırları barındıran günlük defteri için şık bir tasarım ve uzun süre saklamak adına kaliteli materyal kullanımı önemlidir. Lidyana; not defteri, özel seri defter tasarımları, stil günlük defteri, ünlü isimlerin yer aldığı defter tasarımları, çanta günlük defteri ve daha birçok modeli bir arada sunuyor. Lacivert, pembe, metalik, gümüş, kırmızı ve sarı defter tasarımları arasından tarzına en uygun rengi barındıran ürünü seçebilirsin. Renk seçeneklerinin yanı sıra çanta defter, çuval baskı defter, 3'lü defter, altın köşeli günlük defteri, dosya klasör seti ve kartpostal-zarf seti ürünleri de farklı tasarımları ile sitede yer alıyor. En uygun defter fiyatları ve sıra dışı defter tasarımları için Lidyana kategorilerini ziyaret edebilir ve bütçene uygun defter fiyatları ile alışverişini tamamlayabilirsin.

Yukarı Çık