X
  • Foreo Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı
Foreo

Foreo Luna Erkekler İçin Yüz Temizleme Cihazı

799.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
LUNA™ for MEN özellikle erkekler için tasarlanmış benzersiz bir cilt bakım ürünüdür. Cildinizi sadece ellerinizi kullanarak temizlediğinizden daha derinlemesine temizler ve cildinizin görünümünü ve yüzeyini canlandırırken bir yandan da cildinizi tıraş işlemi için hazırlar.

BENZERSİZ SİLİKON TASARIM

Yumuşak silikondan yapılan LUNA™ for MEN'de bulunan geniş temas noktaları erkeklerin daha kalın ve yağlı ciltlerinin yumuşak ama derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ultra hijyenik silikonlar çabuk kuruyan ve gözeneksiz yapıları sayesinde bakteri oluşumunu engeller ve normal fırçalara oranlar 35 kat daha fazla hijyeniktir**.

T-SONİK™ TEKNOLOJİSİ

Yumuşak silikon temas noktalarıyla iletilen ve derinin içinden kayan dakikada 8,000'e kadar T-Sonik™ titreşimler (derinin içinden uygulanan sonik) sayesinde cildiniz derinlemesine ve yumuşak bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cildiniz daha taze ve sağlıklı hale gelecek ve rahat bir tıraş için hazır olmuş olacaktır.

YAŞLILIK KARŞITI TEKNOLOJİ

LUNA™ for MEN'in arka yüzeyi düşük frekanslı titreşimleri eşmerkezli silikon çıkıntılardan ciltteki kırışmaya eğimli bölgelere aktararak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görüntüsünü azaltır ve daha sıkı, yumuşak ve yenilenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlar. Fırçasını tekrar asla değiştirmeniz gerekmez ve her şarj edildiğinde 7 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bütün LUNA mini ürünleri 2 yıl garantilidir ve 10 yıl kalite garantilidir.

LUNA yaşlılık karşıtı özelliği de bulunan tek yüz temizleme cihazı

T-Sonic teknolojisi sayesinde dakikada 8000 titreşim ile cildinizdeki ölü deriyi temizler; %99.5 oranında kir ile kapanmış gözeneklerinizi açar ve %98.5 oranında makyaj kalıntılarını giderir

Cihazın yaşlanma karşıtı modundaki düşük frekanslı titreşimler sayesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların görüntüsünü azaltır ve daha sıkı ve elastik bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Bakteri oluşumunu engelleyen ultra hijyenik silikon formu sayesinde çabuk kuruyan ve gözeneksiz bir yapıya sahiptir; normal fırçalara kıyasla 35 kat daha fazla hijyeniktir** 

** Klinik deneylerle kanıtlanmıştır, sonuçlar dosyada bulunmaktadır.

Yeni fırça takılmasına gerek kalmaz, bir kere tam şarj edildiğinde 7 aya kadar kullanım


Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü