X
  • Givenchy Givenchy Pour Homme Edt 100 Ml Erkek Parfüm
  • Givenchy Givenchy Pour Homme Edt 100 Ml Erkek Parfüm
  • Givenchy Givenchy Pour Homme Edt 100 Ml Erkek Parfüm
Givenchy

Givenchy Pour Homme Edt 100 Ml Erkek Parfüm

605.00 TL 369.00 TL (%39 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.

Esans: Ferah, Ağaçsı

Kendilerini tam olarak hem yaşadıkları çağa ait, hem köklerine tümü ile sadık olarak tanımlayanlar için yaratılan Givenchy Pour Homme, kokuyu günlük hayatın doğal bir hoşluğu, insanın başkalarına olduğu kadar kendine gösterdiği saygı olarak gören erkeklerin seçimidir.

Tepe Notası: Bergamot, Greyfurt Kalp Notası: Karabiber, Davana

Dip Notası: Sedir, Oliban Ağacı, Vetiver


Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Givenchy ürünü Daha fazla Parfüm ürünü