X
  • Goldwell Goldwell 5CA Men Reshade Erkek Saç Boyası 4X20 ml
Goldwell

Goldwell 5CA Men Reshade Erkek Saç Boyası 4X20 ml

240.00 TL 199.00 TL (%17 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Goldwell 5CA Men Reshade Erkek Saç Boyası 4X20 ml Goldwell Men Reshade Erkeklere Özel Köpük Boya 4x20mlÖZELLİKLER5 renk seçeneğiyle doğal sonuçlar için amonyaksız, 5 dakikada soğuk beyaz kapatma boya servisiYapay görünümleri engellemek için beyaz kapama yerine beyaz kırma sayesinde doğal sonuçlar.Çok sıcak olmayan soğuk, doğal tonlar.Men Re-Shade in formülü solma konusunda da kullanışlıdır. Saçta renk akarken hat oluşmaz + saç rengine uygun olarak solar (renk yönünü değiştirmez.)Saçtaki beyazları kırmanın en maskülen yolu.Bugün erkekler hissettikleri gibi zinde ve rahat görünmek istiyor. Kır saçlar ise yaşlanmanın istenmeyen belirtileri olarak öne çıkıyor.Basit ve Hızlı Uygulama İÇERİKYeni Hybrid Köpük TeknolojisiMaskülen ve doğal bir sonuç elde etmek için doğal ve şeffaf bir şekilde saçtaki beyazların renginin kırılmasını sağlıyor.Bu ürün sayesinde saçtaki beyazların tekrar çıktığını görmüyorsunuz.Saç yıkama Kadar Kolay Boya ServisiYeni Men ReShade saçtaki beyazları etkin bir şekilde kıran ve kullanması şampuan kadar kolay ve hızlı bir üründür.Doğal ve rahat bir görünüme ulaşmak sadece beş dakika.Men ReShade Hybrid Köpük Teknolojisi basit köpük uygulaması ile oksidatif boya teknolojisinin doğal sonuçlarını biraraya getiren ilk teknolojidir. KALICILIK5 hafta BEKLEME SÜRESİ5 dakika UYGULAMA20ml Men ReShade Losyon + 20ml Men ReShade Power Shot renklendiriciyi aplikatöre boşaltınız.Renk tonunu beyaz saçlarınızın arasındaki doğal saç tonuna göre seçiniz: örneğin 4 tonu için = 4CA.Şişeyi yavaşça öne arkaya döndürerek karıştırınız. Kesinlikle çalkalamayınız. Boya ve losyon bileşeninin yavaşça karışmasını sağlayınız.Aplikatörü yanlarından yavaşça bastırarak ürünü elinize sıkınız. Köpüğü kuru saça uygulayınız.5 dakika bekleyiniz.Durulayınız. İPUCUDoğal bir sonucu garanti etmek için, değişken oranlarda beyaz içeren ya da doğal tonu zor ayırt edilen saçlarda bir ton açık rengi seçmenizi öneririz.5 dakikadan fazla beklenildiği takdirde koyu sonuçlar elde edilebilir.En iyi sonuç için beyaz oranı %10 ila %50 olması gerekir, daha yüksek oranlarda performans düşecektir. UYARIBu köpük renklendirici tek başına uygulanamaz.Renklendiricinin saça nüfuz edebilmesi için Goldwell Men ReShade Developer Losyon ile aplikatör içerisinde karıştırılması gerekmektedir.Bu ürün kutu içeriğine dahil değildir ve ayrıca satın alınması gerekmektedir.Ürünü incelemek için tıklayınız. SIKÇA SORULAN SORULARBu ürün ile kaç kez uygulama yapabilirim? Ne zaman biter?Her bir şişe tek bir uygulama içindir dolayısıyla ürün içeriğinde 4 adet renklendirici olduğu için toplamda 4 kez uygulama yapabilirsiniz. Ürün kalıcılığı ortalama 5 hafta sürdüğü için 5 ay sonra bitecektir.250ml Losyon ile kaç uygulama yapabilirim? Ne zaman biter?250ml losyon ile toplam 12 uygulama yapabilirsiniz, 1 yıl yeterli olacaktır. Men ReShade Renkler4CA - Mid Brown (Siyah / Koyu Kahve)5CA - Light Brown (Açık Kahve)6CA - Dark Blonde (Koyu Kumral)7CA - Mid Blonde (Kumral)

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Goldwell tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Goldwell ürünü Daha fazla Saç & Kaş Boyası ürünü