X

Gömlek

414 adet ürün bulundu

 

Gömlek Kampanyaları

Kadın, erkek, çocuk giyim ve aksesuar alanlarında öncü, online alışveriş mağazalarından birisi olan Lidyana, gömlek modellerinde de ziyaretçilerine şıklık sunuyor. Yazlık, kışlık ve mevsimlik kadın ve erkek gömlek modellerini tek bir kategori altında toplayan Lidyana, bu şekilde istenilen ürünlere en kısa sürede ulaşmayı sağlıyor. Giyim sektöründe kalitesi ve tarzı ile isim yapmış markaların en yeni sezon gömlek modellerini Lidyana gömlek kampanyaları ile bulabilirsin. Birbirinden özel ve hoş kombinler yaratmak için ihtiyacın olan her şeyi bu platformdan ulaşabilirsin.

Gömlekler, her mevsim kullanılabilen üst giyim ürünleridir. Hem erkek hem kadınların beğenerek kullandıkları bu üst giyim ürünleri kot pantolon ya da kumaş pantolonlar ile kombinlenebiliyor. Kadın gömlek modelleri ayrıca uzun ve bol kesimli etek modelleri ile birlikte de rahatlıkla kullanılıyor. Hem iş yerinde hem günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabilen gömlek modelleri için renk ve desen alternatiflerini hemen incelemeye başlayabilirsin.

Gömlek Modelleri

Gömlekler, farklı kumaş seçenekleri sayesinde her mevsim kullanılabilir. Kışlık gömlekler için sıcak tutan, ince yapılı ve nispeten kalın yapılı kumaşlar kullanılırken; yazlık gömlekler içinse ince yapılı ve ter emme özelliği olan kumaşlar kullanılır. Koleksiyonlara bakıldığında uzun ve kısa kollu tasarımları bulunan gömlek modelleri, genel olarak ince yapılı kumaşlarla üretilir. Giyimde sunduğu rahatlığın yanı sıra kumaş özellikleri, ürünün kullanımı ve temizliği sırasında da mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir husustur. Kumaş özelliklerinden sonra dikkate alınması gereken bir diğer önemli nokta, gömleğin modelidir.

Erkek gömlek modelleri genel olarak klasik ve dik yakalıdır. Bu modeller, klasik kumaş pantolon üzerinde oldukça şık durmakta ve farklı bir hava yaratmaktadır. Klasik değil de spor giyim tarzını benimsiyorsan, kollarında düğme detayına yer verilen yuvarlak kesimli gömlek ucu bulunan modelleri tercih edebilirsin. Bu gömlekleri herhangi bir kot pantolon ile birlikte çok rahat kombinlemek mümkün. Kadın gömlek modelleri, erkek gömlek modellerine göre daha detaylı ve çeşitlidir. Şık bir kombin yaratmak için uzun balon kollu gömlek modellerini tercih edebilirsin. Yaz günlerinde şık bir kombin hazırlamak içinse kısa kollu, uçları fırfırlı gömlekler tercih edebilirsin. Uzun, fırfırlı bir etek ile kombinlemek için dirsekten bileğe genişleyerek uzayan uzun kollu gömlek modelleri tercih edilebilir.

Gömlek modellerinin yanında renk ve desen seçiminde de hazırlamak istediğin kombine uygun tonları yakalaman gerekir. Lidyana, dünyaca ünlü markaların tasarımlarına yer verilen gömlek modellerini ziyaretçileri ile buluşturuyor. Her markanın kendine has renk kullanımını ve desen çeşitliliğini içeren bu parçalar arasından, sen de kendine en uygun olanı bulup, işte benim tarzım bu, diyeceksin! Hem tarzını yansıtmak hem de şıklığına şıklık katmak için Lidyana gömlek modellerini yakından incelemeye başlayabilirsin.

Gömlek Fiyatları

Lidyana, tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi gömlek modellerinde de ziyaretçilerini memnun edecek indirim ve avantajlara yer veriyor. Ünlü markaların en tarz gömlek modellerini piyasa fiyatının daha altında satın almak için sen de bu kampanyalara göz atabilirsin. İstediğin üründe şu an indirim yoksa, yakın takibe alıp indirime girdiğinde haberdar olabilirsin. İndirimli gömlek fiyatları ile sevdiğin, kaliteli ve kullanışlı üst giyim ürünleri satın alabilirsin. Satın aldığın bu ürünleri istersen sevdiklerine armağan edip onların mutlu olmasını sağlayabilir verdiğin değeri ifade edebilirsin. Lidyana gömlek fiyatlarını yakından incelemek için kendine uygun ürünlere ait kriterleri girip arama yapman yeterli olacaktır. Kârlı ve kaliteli bir alışveriş yapmak ve giysi dolabına yepyeni gömlek çeşitleri eklemek için daha ne bekliyorsun?

Yukarı Çık