X
  • Helen Seward Helen Seward 1/T Detox Güçlendirici Tonik 125 ml
Helen Seward

Helen Seward 1/T Detox Güçlendirici Tonik 125 ml

194.00 TL 170.39 TL (%12 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saçlı deriyi güçlendiren detox tonik. Gümüş köknarı yağı ve Detox Complex içerir. </FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama: Şampuanlamadan önce saçlı deriye eşit miktarda püskürtün ve ovalayarak uygulayın. <BR>Durulamayın. <BR>Sonrasında Reforce Fortifying şampuan ile yıkayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Helen Seward tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Helen Seward ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü