• Hummel Gözlük Hm Harvey 06 Unisex Güneş Gözlüğü
  • Hummel Gözlük Hm Harvey 06 Unisex Güneş Gözlüğü
  • Hummel Gözlük Hm Harvey 06 Unisex Güneş Gözlüğü
Hummel Gözlük

Hm Harvey 06 Unisex Güneş Gözlüğü

790.00 TL 353.00 TL (%55 indirim )
123.57 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
Ürün DetayHummel Marka Güneş Gözlükleri 2 Yıl Hummel Türkiye Distribütörü Güvencesi Altındadır Orijinal Kılfı, Silme Bezi Ve Garanti Sertifikaları Ile Birlikte Gönderilecektir Tüm ürünlerin Fotoğrafları özel Stüdyolarda çekilmiştir %5 Oranında Renk Sapması Mümkündür
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Hummel Gözlük ürünü Daha fazla Güneş Gözlükleri ürünü