Bornoz

47 adet ürün bulundu

 

Bornoz Modelleri

Şık, kullanışlı ve yumuşacık bornoz takımı modelleri ile artık banyondan sonra daha huzurlu anlar yaşayabilirsiniz. Çeşitli renklerde onlarca bornoz takımı arasından hem uygun fiyatlı ürünleri hem de en kaliteli ürünleri kolayca seçebilirsiniz.

Ev tekstili ürünleri arasında yer alan çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı ve bornoz takımı modelleri evinin farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Ev ve yaşam dekorasyonunu tamamlayacak ev tekstili ürünleriyle evin odalarından banyoya kadar her alanı renklendirebilirsin. Çamaşır sepeti, diş fırçalık ve sabunluk çeşitleri ile banyonu baştan yaratabilir ya da bornoz, havlu ve peştamal modelleriyle vücuduna yumuşak dokunuşlar kazandırabilirsin. Kadın bornoz modelleri ve erkek bornoz modelleri arasından tarzına ve ihtiyacına en uygun ürünü seçebilir, duş sonrası rahatlığa ulaşabileceğin iç giyim ürünlerine sahip olabilirsin. Rahat bir banyo keyfi gerekli tüm ürünleri ayağına getiren Lidyana, şampuan ve duş jeli çeşitleriyle suyun altında ferahlamanı sağlıyor. Duştan çıktığında ise rahat bir kullanım sunan terlik modelleri ve bornoz takımları seninle buluşuyor.

Doğal materyallerin saf halde kullanımından veya belirli oranlarda birleşiminden oluşan ürünler, yumuşaklığı ile tümüne sahip olma isteği uyandırıyor. Nakış veya taşlarla bezenen bornozlar işlevselliğini iç dokusunda barındırıyor. Etek, kol ve yaka kısımlarında yer verilen şık desenler, sanılanın aksine vücuduna asla zarar vermiyor. Bornoz takımlarında yer alan baş havluları, orta kısımda desenlendirildiği için fonksiyonel kullanıma engel oluşturmuyor. Ayrıca yapışkan kullanılmaksızın nakış işlemesi ile oluşturulan figürler olumsuz sağlık etkilerini ortadan kaldırıyor. Su ile temasında yıpranma ve sıyrılmalara maruz kalmayan tasarımlar, ürün kullanım ömrünü uzatıyor. Üstelik yalnızca seni değil tüm aileni düşünen Lidyana bornoz kampanyaları oldukça kârlı bir alışveriş imkanı sunuyor.

İndirimli Bornoz Fiyatları

Lidyana bornoz modelleri arasında ailenin tüm isteklerine uygun ürünleri bulabilirsin. Banyo keyfini taçlandırmak için işlemeli modelleri veya sade parçaları tercih edebilirsin. S, S/M, M, M/L ve L beden ölçülerinde olan şal yaka modellere göz gezdirebilir, dilediğin renk ve desendeki ürüne aynı gün teslimat avantajı ile sahip olabilirsin. Bir tercih yapmakta kararsızsan indirimli bornoz fiyatları sayesinde birden fazla ürün alabilirsin.

Her bütçeye uygun bornoz fiyatları ile her evin kaliteyi hak ettiği görüşünü kanıtlayan platform; erkekler rahatlığı, kadınlar zarafeti sever tabusunu yıkmak için büyük bir adım atıyor. Tamamen pamuktan üretilen peştamal bornoz modelleri ile kara tezgahların usta ellerine teşekkür sunmanı sağlıyor. Ton sür ton renklerin düzensiz çizgilerle oluşturulduğu bornozlar, naifliği konfor ile buluşturuyor. Böylece tasarımlar eşine ve sana, anne ve babana hitap eder hale geliyor.

Lidyana koleksiyonlarında çocuk giyim grubu da yer alıyor. Bay ve bayan bornozların niteliklerine ek olarak çocuk bornozları bebeğinin narin cildine nefes alma şansı sunuyor. Geliştirilen lif özellikleri ile terlemeyi ve bakteri oluşumunu önlüyor. Sık sık çamaşır makinesinde yıkayabileceğin modeller çeşitli renk ve desenlerle karşına çıkıyor. Zaman zaman çocukları banyoya ikna etmenin zorlaştığını bilen Lidyana, seçeceğin bornoz ile çocuğunu banyo yapmaya hevesli kılıyor. Duşu keyifli kılmanın yanı sıra düzenlenen bornoz kampanyaları alışverişi daha da eğlenceli hale getiriyor.

Bornoz Takımı Kampanyaları

Üretimine 1556 yılında, Fransa’da başlanan bornoz modelleri, Malta şövalyeleri tarafından giyiliyordu. 1814 yılından itibaren kurulanma amacıyla kullanılmaya başlandı. Dilimize Fransızca “burnous” ve Arapça “burnus” kelimesinden asimile olan bornoz için, hamam havlusunun kukuletalı ve kollu versiyonu denilebilir. 1830’lara dek Arap mantosu olarak adlandırılan bornoz, keşfedilmesinin 45 yıl sonrasında İstanbul’a getirildi. Ülkemizin bornozu bu kadar geç tanımış olması, sevilmesini engellemedi. Özellikle Denizli’de üretilen bornozların ünü dünyaya yayıldı. Elbette dünyadaki gelişimler de son bulmadı. Giyim sektöründe öncü markalar bornozu moda ürünlerinden biri olma seviyesine taşıdı.

Günümüzde yüksek kaliteli bornoz üretiminin tümü, entegre tesislerde gerçekleştiriliyor. Tam otomasyon sonucu modeller, bambu veya ham pamuğun ipliğe eğrilmesinden dokunmasına, boyahanede muamele edilmesinden işlenmesine dek yüksek kontrol barındırıyor. Konfeksiyon ile nihayete erdirilen süreç, sağlığından ödün vermek istemeyenlerin gözdesi oluyor. Lidyana ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan gözde modellerle buluşman için kolları sıvıyor ve bornoz kampanyaları ile kapını çalıyor.

İndirimli bornoz fiyatları ve kampanyalardan yararlanmanı sağlayan Lidyana editör seçimleriyle işini kolaylaştırıyor. En çok satan veya piyasaya henüz sunulan son moda bornoz modelleri ile buluşman için Lidyana’yı ziyaret etmen yeterli. Yoğun bir çalışma haftası ve sıcak bir yaz sezonunda banyo ferahlayabildiğin tek yer belki de. Biraz şımartılmak vücudunun da hakkı değil mi?

Yukarı Çık