X

Korse

5 adet ürün bulundu

 

Vücut Şekillendirici Korseler

Daha ince ve fit bir görünüme sahip olmak adına kullanılan korseler iç giyimde sıklıkla aranılan parçalardan biri haline gelmiştir. Özellikle özel gün ve davetlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen korse modelleri elbise, pantolon ya da bluz giydiğinde daha ince bir görünüme sahip olmanı sağlar. Ancak bunun için seçtiğin korsenin kaliteli olması son derece önemlidir. Piyasada satışa sunulan bazı korseler istenilen görünümü vermez ve normal çamaşırlardan çok bir farkı yoktur. Bu nedenle korse modelleri arasından seçim yaparken kaliteye önem vermen senin yararına olacaktır. Lidyana sana bu konuda yardımcı oluyor ve korse satışı yapan birçok markayı bir arada sunuyor. Farklı markaların; her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ve kaliteli materyalden tasarlanan korse çeşitleri sayesinde, kendine en uygun olan modeli kısa süre içerisinde bulabilirsin.

Hangi Korse Modelleri Daha Kullanışlı?

Bacak, karın, kalça, bel gibi bölgeleri parça parça ya da bir bütün halinde şekillendirmeye yarayan korse modelleri; Lidyana çatısı altında, sektörde önde çıkan markalar eşliğinde, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Modeller arasında şort şeklinde olan korseleri görebileceğin gibi etek şeklinde olan modelleri de bulabilirsin. Bunlardan hangisini tercih edeceğin, tamamen senin isteğinde.

Kadın korse modelleri arasından genellikle şortlu olanlar tercih ediliyor. Bu korseler hem basen hem de kalça ve karın bölgesinin şekillenmesine yardım ediyor. Böylece giydiğin elbiselerde vücudunun her bir uzvu fit bir görünüme sahip oluyor. Bunlara ek olarak Lidyana internet sitesinde tayt şeklinde olan korseler de yer alıyor. Kalça, basen ve bacaklarının daha fit görünmesini sağlayan tayt korse modelleri, ince ve uzun bacak yapısı vadediyor. Aynı zamanda elastik bir yapıya da sahip olan bu taytlarla günlük yaşamını esnek bir şekilde devam ettirebilirsin.

Korse Modelleri ve Fiyatları

Korse modelleri kendi içerisinde markaya ve özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı farklı korse fiyatları ile karşılaşabilirsin. En uygun korse fiyatları için Lidyana kategorilerini ziyaret etmen yararına olacaktır. Site içerisinde her fiyat aralığından markaların olması sayesinde kendi bütçene uyum sağlayan korseyi satın alabilirsin.

Korse fiyatları belirlenirken öncelikle ürünün modeli göz önünde bulundurulur. Yani şortlu ya da etek şeklinde olan korselere kıyasla, tayt veya kapri şeklinde olan korseler biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Bu modeller aynı anda birkaç bölgeyi birden ince gösterdiği için fiyatları da diğer parçalara nazaran farklılık gösterir.

Genellikle korse fiyatları içerisinde en uygun fiyat grubunda şortlu ve tek bölgeyi toparlayan korseler yer alır. Çoğunlukla likra saten astarlı ve beyaz ya da krem gibi renklerde olan bu parçalar için her beden aralığında ürün bulabilmek mümkün. Lidyana, geniş ürün yelpazesi ile aradığın modeli, bedeni ve fiyatı bir arada bulmana yardımcı oluyor.

En Uygun Fiyatlı Korseler Lidyana’da

Korse satın alırken hem uygun hem de kaliteli olmasını isteyebilirsin. Ancak bunun için markalar ve modelleri arasında araştırma yapman gerekiyor. Lidyana sana kolaylık sağlayarak çeşitli markalara ait korse fiyatları ve modellerini karşına çıkarıyor. Birden fazla sayıda markanın ve modelin olması, aradığın parçayı bulmanı daha kolay hale getiriyor. Korse fiyatları ile ilgili olarak ise sitede filtreleme yapman yeterli. Örneğin; elbise giyeceksen, içerisinde rahat hareket edebileceğin korseleri tercih ederken; kalça ile basen bölgeni toparlayacak korse arıyorsan da etek şeklinde olanları tercih edebilirsin. Bu model korse fiyatları oldukça uygundur. Aynı zamanda sana istediğin görünümü de verir. Ayrıca Lidyana üzerinde bazı dönemlerde yapılan korse kampanyaları sayesinde beğendiğin parçaya daha cazip fiyatlarla da sahip olabilirsin.

Yukarı Çık