X
  • Kérastase Kerastase Aura Botanica Intense Nemlendirici Saç Kremi 500 ml
Kérastase

Kerastase Aura Botanica Intense Nemlendirici Saç Kremi 500 ml

550.00 TL 362.89 TL (%34 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Kerastase Aura Botanica Intense Moisturizing Conditioner Nemlendirici Saç Kremi 500 ml.</FONT></SPAN></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Saç Tipi:</FONT></SPAN></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yıpranmış Saçlar İçin.</FONT></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Ürün Açıklaması:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saç yüzeyinde yumuşak doku sağlar. Saçların kabarmayan görünümü ile sağlıklı ışıltı olmasını sağlar. Saçları ağırlaştırmadan kıvrımlar arası uyumluluk için kıvrım kontrolü gerçekleştirir. İçeriği sayesinde uygulandığında hemen parçalanır ve saç kalitesini geliştirir. Saçları ekstra olarak besler. Saçlarda daha güçlü ve parlak görünüm sağlar. Saç tellerini 48 saat süren korumayla beslemeye devam eder. 72 saat boyunca anti-bukle etkisi ile kıvrımları kontrol altona alır. 4 kat daha parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Kérastase tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Kremi ürünü