X
  • Kérastase Resistance Bain Force Architecte Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Şampuan 500ml
Kérastase

Resistance Bain Force Architecte Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Şampuan 500ml

250.00 TL 219.90 TL (%12 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Yıpranmış saçlar için yoğun etkili, onarıcı kuvvet şampuanıdır. Hayat çimentosu ile saçların dayanıklılığını artırır. Hassaslaşmış saç yüzeyini yenileyerek eksik olan besinleri sağlar. Dolgu maddesi görevi görerek saç yapısında oluşan boşlukları doldurur. Aşırı yıpranmış saçları kalbinden yüzeyine zırhlandırır. Saçı kökten uca dahada kuvvetlendirir. Saçın iç gücünü arttırır ve dış etkenlere karşı dayanıklılığını geliştirir. Saçın yapısını güçlendirirken, dış yüzeyini pürüzsüzleştirir. Saçları sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlanır. 


Vita-Ciment Hayat Çimentosu: Hücreler arası yapılandırıcı çimento görevi görür. Saç kütikülünün yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Saç telini canlandırır.


Vita-Topseal: Saçın dışındaki doğal korumayı tekrar harekete geçirir. Saç telini dış etkilerden koruyan bir tabaka ile kaplar.


Seramidler: Saçı derinlemesine onararak güçlenmesine yardımcı olur.


Uygulama: Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Köpürterek tüm saça yayın. Durulamadan önce 2-3 dakika saçta bekletin. İyice durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Günlük kullanım için uygundur.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Şampuan ürünü