X
  • Kérastase Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Yoğun İşlem Görmüş Saçlar İçin Parlaklık Şampuanı 250 ml
Kérastase

Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Yoğun İşlem Görmüş Saçlar İçin Parlaklık Şampuanı 250 ml

145.00 TL 142.88 TL (%1 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Güçlü nemlendirme ve parlaklık kazandırma özelliğine sahiptir. Cicaflash saç bakım sütü ile birlikte kullanıldığında saçların 8 kata kadar daha parlak görünmesini sağlar. ;<BR>Kirden ve toz parçalarından derinlemesine arındırır. Saç liflerinin kirlenmesini önler. Cicaflash saç bakım sütü ile birleştirildiğinde 11 kata kadar kırılma karşıtı etki yaratır. <BR>24 saat boyunca parlak saçlar ortaya çıkarır. Kerastase Blond Absolu Bain Lumiére içeriğinde Hyaluronik asit, Edelweiss çiçeği ve Ultraviolet nötürleştiriciler bulundurur. <BR>Ultraviolet ortaya çıkabilecek sarı alt tonları nötrleştirerek saçlara ekstra parlaklık kazandırır. Hyluronik Asit</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>saç liflerini besleyerek güçlendirici bakım uygular. Günlük kullanım için uygundur.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulaması: Keratase Blond Absolu sarı saçlar için parlaklık veren şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayın.Durulayın.Gerekirse işlemi tekrarlayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Kérastase tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Şampuan ürünü