X
  • Kérastase Kerastase Blond Absolu Ultra-Violet Sarı ve Gri Saçlar için Maske 200 ml
Kérastase

Kerastase Blond Absolu Ultra-Violet Sarı ve Gri Saçlar için Maske 200 ml

252.89 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Ultra besleyici formüle sahiptir. İstenmeyen sarı tonlarını nötralize eder. Saçlarda ekstra parlaklık ve yumuşalık yaratır.<BR>Kerastase Blond Absolu Maske Ultra Violet içeriğinde Hyaluronik asit, Edelweiss çiçeği ve Ultraviolet nötürleştiriciler bulundurur.<BR>Edelweiss çiçeği saçları günlük alacağı hasarlardan korumak için antioksidan bakımından zengin içeriğe sahiptir. <BR>Ultraviolet ortaya çıkabilecek sarı alt tonları nötrleştirerek saçlara ekstra parlaklık kazandırır. Hyluronik Asit saç liflerini besleyerek güçlendirici bakım uygular.<BR>Ürünü az miktarda saçınızın boy ve uçlarına uygulayın. 5 dakika boyunca saçınızda beklettikten sonra durulayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Kérastase tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü