X
  • Kérastase Kerastase Densıfıque Homme 30*6Ml
Kérastase

Kerastase Densıfıque Homme 30*6Ml

695.00 TL 579.90 TL (%17 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi 24 yıldır Kerastase laboratuvarlarında sürdürülen kök hücre araştırmaları sonucu erkeklere özel olarak tasarlanan Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum, saçın doğal büyüme aşamasında yaşadığı dinlenme sürecini harekete geçiriyor ve saçlarda yoğunlaşma sağlıyor.Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum YararlarıSaçların yenilenmesini sağlıyor. Saçı kökten uca besliyor ve büyümesini destekliyor.Saça dogunluk, hacim ve parlaklık kazandırıyor. Saç yoğunluğunu arttırıyor. Saçın doğal büyüme sürecinde var olan dinlenme bölümünü harekete geçirerek saçın durağanlığına son verir.Saçı bütünüyle besler ve büyümesini destekler.Erkeklere özel olarak tasarlanmıştır. Kök hücre üzerindeki araştırmalar sonrası geliştirilmiştir.Stemoxydine Molekülü" içeriği ile kök hücrelerin işlevini etkinleştiren ortamı hazırlıyor.Stemoxydine Molekülü" içererek, saçın yenilenmesi durumunda artış gösterirken, kök hücreleri ve kök hücrelerin ortamını korumaya alıyor.Yapılandırıcı Polimerler" içeriği ile saçlarda hızla etkisini gösteren hacimlilik oluşuyor. Formülünde bulunan saç köklerini tetikleme teknolojisiyle yeni saç oluşumu gerçekleştirilir. Yeni saç oluşumundaki döngünün sağlıklılığı için kökü uyarmalara devam eder. Patentli içeriği; B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilmiştir. Düzenli kullanıldığında 10 günlük süreç içinde saçlarda yenilenme ve hacim görülür.Düzenli kullanıldığında 3 aylık süreç içinde ortalama olarak binden fazla yeni saç teli oluşmaktadır. Ayrıca mevcut saçlar güç ve canlılık kazanmaktadır. Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum kullanıcılarının %80'i, düzenli kullandığında saçlarının daha kalın ve güçlü göründüğü sonucu onaylamıştır.Serumla birlikte sunulan uygulama adaptörünü serum şişesine takın. Serumu temiz saç derisine uygulayın. Serumun etkisini hızlandırmak için Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan ile yıkanması tavsiye edilir. Nemli ya da kuru saça uygulanmalıdır.Saç derisine masaj yaparak serumun tamamının saç derisi tarafından emilmesini sağlayın. Serum uyulaması sonrasında durulama yapmayın.Düzenli olarak 3 ay boyunca her gün kullanılması tavsiye edilir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü